Шановні жителі ОТГ

17 квітня 2020 Новини 0

                                              Шановні жителі

                Гусятинської об'єднаної територіальної громади!

              Відповідно до законів України ,,Про місцеве самоврядування в Україніˮ, „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), протоколів регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 16 квітня 2020 року №14, місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гусятинського району від 17 квітня 2020 року №8, у зв’язку з загостренням медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району повідомляємо, що 17 квітня 2020 року проведено  позачергове засідання  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді (протокол №10), з метою недопущення скупчення людей, поширення вірусної інфекції на території Гусятинської об’єднаної територіальної громади прийнято відповідні рішення:

         1.На території Гусятинської об’єднаної територіальної громади запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину:

          1) обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 06 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року;

          2) припинити роботу суб’єктів підприємницької діяльності, що розташовані/діють на території Гусятинської об’єднаної територіальної громади, в тому числі продуктових магазинів, окрім аптек та АЗС (автозаправних станцій), з  20 год.00 хв. 18 квітня до 06 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року;

           3) заборонити на період дії карантину масове відвідування кладовищ на усій території Гусятинської об’єднаної територіальної громади.

            2.Рекомендувати керівникам релігійних організацій запровадити проведення богослужінь на період дії карантину у закритому режимі, а таких, що відбуватимуться на відкритій місцевості – без доступу вірян.

             Просимо з розумінням віднестись до карантинних заходів.

            Залишайтесь вдома, не ставтеся легковажно до власного здоров`я та не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку.

             Нагадуємо, що за недотримання протиепідемічних заходів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 

        З повагою, в.о.Гусятинського селищного голови Леся Чайка

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio