Оголошення КП "Водоканал-сервіс"

КП «Водоканал-сервіс»  :

Звертається  до споживачів  з проханням  оплатити заборгованість за водопостачання та водовідведення для надання можливості підприємству безперебійно надавати послуги.

повідомляє, що з 1 травня 2019 року в Україні  введено систему оплати додаткових відсотків за наявність боргу по комуналці. У випадку, якщо споживач не оплатив комунальні послуги до 20 числа поточного місяця, буде нарахована пеня. Розмір пені складе 0,01 (1%) від суми боргу за кожен день простроченого платежу (Підстава -  Закон України Про житлово-комунальні послуги)

повідомляє власників вигрібних ям (септиків) про необхідність заключення договору для знешкодження рідких нечистот, так як забруднення навколишнього середовища неочищеними стічними водами тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17,00*20=340,00 грн., - 17,00*80= 1360,00 грн.)  (підстава – Кодекс України про адмінпорушення ст.52)

Звертається до голів ОСББ  з проханням підійти за  адресою вул.Цехова, 78 смт.Гусятин КП «Водоканал сервіс» для одержання технічної документації на житлові будинки та передачі їх на баланс ОСББ. (Підстава – Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» ст.6)

  Телефон для довідок  (03557) 2-19-91

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів Zelios.Studio