Дорогі жінки, любі наші матері!

10 травня 2020 Новини 0

Дорогі жінки, любі наші матері!

        Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері.

          Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

     Дорогі й улюблені матері! Вітаємо вас зі святом! Ви завжди були і будете люблячими і готовими на все заради своїх дітей! Ви ніколи не скупі на ласку, доброту і ніжність! Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку. Спасибі вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом добра і милосердя.

Бажаємо не знати труднощів, поразок та невдач, за будь-якої погоди та в будь-який день залишатися найкращою мамою з добрим серцем, наповненим великою любов’ю до своїх дітей та щирою гордістю за їх перемоги.

 Низько вклоняємось вам, матері, за ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Нехай всі матері України та їх діти будуть щасливими!

Миру всім і злагоди, Господнього благословення!

З повагою

В.о.Гусятинського селищного головиЛеся ЧАЙКА

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio