До відома одержувачів житлових субсидій!

7 жовтня 2019 Новини 0

         До відома одержувачів житлових субсидій!

 

Протягом жовтня поточного року управлінням праці та соціального захисту населення буде проведено автоматичний розрахунок субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон 2019-2020 років громадянам, яким з травня 2019 року автоматично проведено розрахунок субсидії на неопалювальний сезон.

   Частині громадян розрахунок субсидії на опалювальний період буде здійснено виключно після подання нових заяв та декларацій. Зокрема, це:

  • орендарі  житла та внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарства, в яких відбулися зміни у складі сім’ї;
  • сім’ї, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживаючих в помешканні осіб;
  •  сім’ї, де є особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати та /або  вони не сплачують єдиний  внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі не меншому від  мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді за який враховуються доходи;
  • сім’ї, члени яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.

При розрахунку субсидій на опалювальний сезон з жовтня 2019 року  братимуться до уваги доходи громадян за 1 та 2 квартали 2019 року.

У територіальних громадах (в тому числі об’єднаних) прийняття заяв громадян з необхідними документами для призначення житлових субсидій та передачу їх відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення безпосередньо або через центри надання адміністративних послуг чи їх фронт-офіси здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад.

З урахуванням змін до Положення про призначення житлових субсидій, які внесені постановою Кабінету Міністрів України № 807 від 14 серпня 2019 року, виплату призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг з 01.10.2019 року:

·    у грошовій безготівковій формі буде і надалі здійснювати уповноважений банк «Державний ощадний банк України» (АТ «Ощадбанк»);

·       виплата призначеної субсидії у грошовій готівковій формі буде здійснюватись шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунки громадян, які відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

         Для пенсіонерів, яким призначено субсидію, інформацію про пенсійні рахунки в уповноважених банках надає Пенсійний фонд України.

         Звертаємо особливу увагу, що особи, які не одержують пенсію, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій територіальній одиниці, повинні самостійно надати в управління, або уповноваженій особі в сільській, селищній чи міській раді реквізити особового рахунка уповноваженого банку.

За зверненнями, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону, а опалювальний сезон розпочинається з 16 жовтня, житлову субсидію (у разі наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.

Увага!Сім’ї, в яких зареєстровані пільговики, мають право вибору скористатись знижкою з оплати житлово-комунальних послуг в вигляді пільг або житлових субсидій.

Якщо ж Ви все-таки зробили для себе вибір отримувати житлову субсидію, а не пільгу,  тоді необхідно до управління подати заяву на припинення пільг з місяця звернення за житловою  субсидією, оскільки п.75 Положенням про порядок призначення житлових субсидій передбачено, що якщо громадянину здійснено нарахування пільги за місяць, у якому подано заяву на призначення житлової субсидії, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Для більш детальної інформації просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення особисто або за номерами телефону: 2-18-93; 0975157963 або до уповноважених осіб місцевих рад.

 

 

Начальник управління праці та

соціального захисту  населення

райдержадміністрації                                             ОЛЕГ ГОЛОВАТИЙ

 

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів Zelios.Studio