До уваги жителів громади!

24 квітня 2020 Новини 0

Шановні жителі

Гусятинської об'єднаної територіальної громади!

           Звертаємося до вас зі словами вдячності за розуміння серйозності ситуації і дотримання карантинних обмежень.

             У всьому світі боротьба із підступною хворобою COVID–19 продовжується. Здоров’я людей завжди було, є і буде пріоритетом в усіх цивілізованих країнах.

          Через тиждень після свята Великодня починаються поминальні дні. І в ці дні за традицією, ми звикли родиною йти на кладовище аби відвідати тих, кого з нами вже немає.

Проте, цього року, враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким - є пріоритетними в нинішніх умовах. 

                Відповідно до пункту 2 резолюції Прем’єр-міністра України-голови Державної комісії за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року, з урахуванням положень статті 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, статей 30, 40-41 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 і Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді  24 квітня 2020 року прийнято рішення:

              - заборонити відвідування громадянами Гусятинської об’єднаної територіальної громади кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні (Провідна неділя), крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метри.

           Просимо кожного, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання, згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душу милостинею.

            Давайте подумаємо про те, що поруч живуть сотні людей із груп ризику, які не мають можливості дотримуватися режиму карантину без нашої з вами допомоги.

             Звертаємо увагу, що особи, винні у порушенні санітарних норм та правил у період загальнонаціонального карантину, несуть відповідальність, передбачену ст. 44-2 КупАП та ст. 325 Кримінального кодексу України.

            ЗАКЛИКАЄМО ВАС ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА!

 

З повагою, в.о.Гусятинського селищного голови Леся Чайка

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio