17 квітня 2019 року № 21-од Про проведення громадських слухань

ГУСЯТ�?НСЬКА СЕЛ�?ЩНА  РАДА

 ГУСЯТ�?НСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 17 квітня 2019 року                                                                           № 21-од

Про проведення громадських слухань

    Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року:

 1. З  17.04.2019 року розпочинається процедура розгляду детального  плану території кварталу в районі вулиць  Санаторна-Сагайдачного -Тарнавського  для розміщення об’єктів житлового,громадського  та рекреаційного призначення  з внесенням змін  до проекту “ Внесення змін до генерального плану  курорту Гусятин Тернопільської області”.

         Розробник:   ФО -підприємець  Омелян М.А.                

         Замовник: Гусятинська селищна рада Тернопільської області.

         Підстава: Рішення Гусятинської селищної ради №1296 від 30.10.2018 року.

         2. Проект детального плану території  та основні техніко-економічні показники знаходяться у додатку 1 та додатку 2.

         3. Проект містобудівної документації та дане розпорядження підлягають розміщенню на офіційному веб-сайті Гусятинської селищної ради.

         4. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій, зауважень заступник Гусятинського селищного голови з питань інвестиційної діяльності, реалізації проектів економічного і соціального розвитку громади Анкудінов Роман Васильович, тел. (098) 99 62 866.

         5. Пропозиції, зауваження, щодо містобудівної документації, мають право подавати:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • власники та користувачі земельних ділянок, розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

         6. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції, зауваження подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         7. Пропозиції, зауваження подавати у термін до 17 травня 2019 року у приймальню Гусятинської селищної ради за адресою смт. Гусятин, пров. Героїв Майдану,1.

         8. Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 В.о. Гусятинського селищного голови                      Леся ЧАЙКА   

Коментарі (1)

 1. Михайло 14 травень 2019, 20:26
  Проект містобудівної документації не розміщено на офіційному веб-сайті Гусятинської селищної ради. Розміщено лише техніко-економічні показники чим порушено п. 3 розпорядження.

  Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
  Розробка та просування сайтів zelios studio