№ 1892 Про надання згоди на розірвання договору

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ            ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XХІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 

       від 29 січня  2020 року                                                      № 1892

 

Про надання згоди на розірвання договору

укладеного з Гусятинською районною радою

      

       На виконання рішення Гусятинської районної ради «Про розірвання договору про передачу та закріплення будівель та майна, що перебувають у власності територіальної громади селища Гусятин, на праві оперативного управління» від 20 грудня 2019 року №544, з метою ефективного та раціонального використання майна комунальної власності Гусятинської селищної ради, керуючись статтями 140, 142, 143 Конституції України, статтями 133-135, 137, 139 Господарського кодексу України, ст. 327 Цивільного кодексу України, статтями 16, 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на розірвання укладеного 29 грудня 2011 року договору з Гусятинською районною радою про передачу та закріплення будівель та майна, що перебувають у власності територіальної громади селища Гусятин на праві оперативного управління затвердженого рішенням Гусятинської селищної ради «Про затвердження договору з Гусятинською районною радою про передачу стадіону «Збруч» в оперативне управління» від 17 січня 2012 року №379.

2. В.о. Гусятинського селищного голови Чайці Л.П. утворити комісію з прийому передачі майна спільно із Гусятинською районною радою.

3. Повернуте майно передати в оперативне управління відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 В.о. Гусятинського  селищного голови                             Леся ЧАЙКА

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio