№ 1813 про міжбюджетні трансферти

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ           ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XХ СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

       від 20 грудня 2019 року                                                            № 1813

 

Про договори між Гусятинською селищною радою

та Гусятинською районною радою   

про міжбюджетні трансферти на 2020 рік

 

 

       Керуючись статтею 101, пунктом 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного Кодексу України із змінами, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 р. № 12 «Про затвердження порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», враховуючи висновок комісії з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання медичної субвенції з селищного бюджету районному) на суму 1 487 800 гривень на утримання закладів охорони здоров’я Гусятинської селищної ради у 2020 році.
  2.  Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання дотації з селищного бюджету районному) на суму 227 610 гривень на оплату видатків на комунальні послуги закладів охорони здоров’я Гусятинської селищної ради у 2020 році.
  3.  Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з селищного бюджету районному) на суму 911 300 гривень для забезпечення фінансування видатків у 2020 році на утримання закладів трудового архіву і  територіального центру та на придбання інсуліну.
  4. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з районного бюджету селищному) на суму 83 250 гривень для забезпечення фінансування видатків у 2020 році на утримання комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Гусятинської селищної ради».

5. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з районного бюджету селищному) на суму 190 000 гривень для забезпечення фінансування видатків у 2020 році для фінансування видатків на утримання комунального закладу «Гусятинська музична школа».

6 Доручити в.о. селищного голови підписати вищезазначені договори.

     7. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Гусятинської селищної ради.

    В.о. Гусятинського селищного голови                                     Леся ЧАЙКА

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio