№ 1641 Про погодження передачі КНП «Гусятинська КРЛ» чотирьох ноутбуків

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVII  СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 травня 2019 року                                                                         № 1641

Про погодження передачі в безоплатне користування

КНП «Гусятинська КРЛ» чотирьох ноутбуків

 

З метою сприяння в покращенні надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади та ефективного використання комунального майна, відповідно до вимог ст.ст. 11, 827-836,  Цивільного кодексу України, керуючись ст. ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

    1. Надати згоду на передачу в безоплатне користування комунального некомерційного підприємства «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради (код ЄДРПОУ 02000583) комунальне майно, а саме чотири ноутбуки загальною вартістю 34 0000 грн..

    2. Доручити в.о. Гусятинського селищного голови Чайці Л.П. укласти із комунальним некомерційним підприємством «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради договір позички на визначене майно у пункті 1 даного рішення на строк 2 роки 11 місяців з умовою дострокового повернення комунального майна у разі ліквідації чи реорганізації користувача.

    3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

 

В.о. Гусятинського  селищного голови                                  Леся Чайка

 

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio