№ 1640 Про часткове призупинення надання матеріальної допомоги жителям

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVIІI  СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 серпня 2019 року                                                                         № 1640

Про часткове призупинення надання

матеріальної допомоги жителям

Гусятинської ОТГ за рахунок коштів бюджету громади

 

З метою зняття соціальної напруги що виникла внаслідок не однакового ставлення жителів громади до надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету Гусятинської селищної ради, керуючись ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призупинити надання матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету громади яка надається за умов та в порядку визначеному рішенням Гусятинської селищної ради «Про затвердження «Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Гусятинської ОТГ за рахунок коштів бюджету громади» від 5 лютого 2018 року № 1006 за виключенням:

- осіб, які через районний військовий комісаріат поступають на військову службу до Збройних Сил України на контрактній основі в рахунок квоти, встановленої для Гусятинської ОТГ;

- сімї загиблого при виконанні військового обовязку;

-  особам, які зобов’язалися поховати померлого, який не досяг пенсійного віку, на момент смерті не працював, не був зареєстрований в центрі зайнятості як безробітний.

2. Виконавчому комітету Гусятинської селищної ради завершити розгляд заяв про надання матеріальної допомоги що надійшли та припинити прийом нових окрім заяв визначених у п.1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку громади та начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Шимчишин Р.В..

 

 

В.о. Гусятинського  селищного голови                                  Леся Чайка

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio