№ 1634 Про підготовку лотів для продажу земельних ділянок

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVIІІ  СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 серпня 2019 року                                                                         № 1634    

Про  підготовку лотів для продажу земельних ділянок 

на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

 

      Заслухавши інформацію начальника земельного відділу Стельмащука М.В., з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації Програм соціально-економічного розвитку, беручи до уваги висновок Постійної комісії  з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього  природного середовища, враховуючи вимоги п.5 ст. 135, п.5 ст. 136 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 134-138 Земельного кодексу України, сесія Гусятинської селищної  ради

                                                       В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, для подальшого продажу на земельних торгах, орієнтовною площею 0,03  га, розташовану по вул.Санаторна в смт. Гусятин Гусятинського району  Тернопільської області (контур 2806 Зведеного інвентаризаційного плану смт.Гусятин).

2.  Надати  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, для подальшого продажу   на земельних торгах, орієнтовною площею 0,03  га, розташовану по вул.Санаторна в смт. Гусятин Гусятинського району  Тернопільської області (контур 2810 Зведеного інвентаризаційного плану смт.Гусятин).

3.  Відповідно до п.5 ст. 135, п.5 ст. 136 Земельного кодексу України фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

4. Доручити в.о. Гусятинського селищного голови Чайка Л.П.  укласти Договір із Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту та проведення земельних торгів у формі аукціону.

5. Начальнику земельного відділу (Стельмащуку М.В.) забезпечити подання на затвердження сесією селищної ради  погодженої в установленому порядку відповідної документації.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього  природного середовища

 

В.о. Гусятинського  селищного голови                                  Леся Чайка

 

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio