№ 1631 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою Кормило С.Я.

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVIІІ  СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 серпня 2019 року                                                                         № 1631    

Про надання дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою  щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства  в смт.Гусятин

по вул. Підлісна з метою передачі у власність

Кормило Степану Ярославовичу 

 

Розглянувши заяву Кормило Степана Ярославовича  з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,   площею 0,1391 га. в смт.Гусятин, для ведення особистого селянського господарства, з метою передачі у власність, врахувавши подані документи, керуючись ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл Кормило Степану Ярославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1391 га,   для ведення особистого селянського господарства, яка розташована   в смт.Гусятин по вул.Підлісна,   з метою передачі у власність, за рахунок земель комунальної власності,земель житлової та громадської забудови, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам.

2.Кормило Степану Ярославовичу розроблену землевпорядну документацію подати на затвердження до Гусятинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. 

 

 

В.о. Гусятинського  селищного голови                                  Леся Чайка

 

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio