№1541 Про розгляд заяви Марцінко Сергія Леонідовича

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVII  СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 травня  2019 року                                                                         №1541      

Про розгляд заяви 

Марцінко Сергія Леонідовича

 

Розглянувши заяву Марцінко Сергія Леонідовича з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,0000 га  в с. Боднарівка, Гусятинського району   Тернопільської області, для ведення  особистого селянського господарства з  метою передачі у власність, заслухавши інформацію начальника земельного відділу, керуючись  ст. 12, 35, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», Перехідними положеннями Закону України «Прор державний земельний кадастр»,  ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перенести розгляд заяви   Марцінко Сергію Леонідовичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,00 га, в с. Боднарівка, Гусятинського району, Тернопільської області, для ведення  особистого селянського господарства, з метою передачі   у власність, за рахунок сільськогосподарських земель,   у зв’язку з необхідністю встановити підстави набуття права користування особами, які фактично користуються земельними ділянками на вказаному земельному масиві.

2. Земельному відділу селищної ради (М.Стельмащук) підготувати відповідну інформація на чергове засідання сесії селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

В.о. Гусятинського  селищного голови                               Леся Чайка

1541 Марцінко

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів Zelios.Studio