Програма реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території ГСР на 2019р

 

 

УКРАЇНА

Гусятинська селищна рада

      16    сесія 7-го скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                проект

 

__________2019 р.                                                        №____

 

 

Про затвердження «Програми реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території Гусятинської селищної ради        (смт. Гусятин, с.Суходіл, с.Вільхівчик) на 2019рік» .

 

З метою забезпечення стабільної роботи КП “Водоканал-сервіс”, керуючись п.22 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку   Гусятинська селищна рада

                                                       В?РІШ?ЛА:

 

Затвердити «Програму реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території  Гусятинської селищної ради ( смт. Гусятин, с.Суходіл, с.Вільхівчик) на 2019 рік» згідно додатку.

Відділу  бухгалтерського обліку та звітності Гусятинської селищної ради фінансування заходів Програми проводити в межах затверджених асигнувань в бюджеті Гусятинської селищної ради на 2019 рік.

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

Гусятинський селищний голова                                         Михайло Левицький                                             

Додаток

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio