ПЛАН соціально-економічного та культурного розвитку Гусятинської ОТГ на 2019 рік

Вступ

 Програма розроблена на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»;  Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 року № 1602-ІІІ; постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету»; Постанови КМУ «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки» від 31 травня 2017 року № 411; Наказу Мінрегіону України «Про затвердження методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади» від 30 березня 2016 року № 75.

В основі проекту Програми враховані ключові положення, визначені Стратегією розвитку Тернопільської області на період до 2020 року (затверджена рішенням Тернопільської обласної ради від 04.01.2016 № 28) та Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року (затверджений рішенням Тернопільської обласної ради від 02.08.2017 № 694).

Мета Плану - вироблення та втілення єдиної політики розвитку Гусятинської об’єднаної територіальної громади у 2019 році в контексті єдиної політики розвитку Гусятинського району та Тернопільської області, що вимагатиме реалізації пріоритетів у соціальній та економічних сферах із запровадженням чіткої взаємодії з усіма гілками влади.

Основною метою Плану є створення умов для повноцінного функціонування об’єднаної громади.

Гусятинську ОТГ створена 15 липня 2015 року рішенням Гусятинської селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад » № 1659. До складу громади входить 4 населені пункти – селище міського типу Гусятин (на сьогодні являється районним центром) та три села: Суходіл, Боднарівка, Вільхівчик.

На заході межує з Васильковецькою об’єднаною територіальною громадою. На півдні, землі Сидорівської сільської ради, а на півночі – Личківської. Населений пункт розташований в південно - східній частині Тернопільської області.

Територія громади зосереджується навколо її центру – селища Гусятин. Зі східного боку територія ОТГ на всій своїй довжині обмежується річкою Збруч, яка одночасно є межею Тернопільської області і Хмельницької області. Розташування селища Гусятин по центру території громади є вигідним з точки зору територіальної інтеграції, організації руху громадського транспорту та мобільності жителів.

ПРОГРАМА

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розроблено веб-студією Zelios.Studio