1441 Про міжбюджетні транферти

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ           ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 

       від 21 березня 2019 року                                                 № 1441

 

Про договори між Гусятинською селищною радою

та Гусятинською районною радою,

Васильковецькою сільською радою

про міжбюджетні трансферти на 2019 рік

 

 

       Керуючись статтею 101, пунктом 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного Кодексу України із змінами, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 р. № 12 «Про затвердження порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», враховуючи висновок комісії з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку, Гусятинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету з районного бюджету селищному) на суму 640 000 гривень на реконструкцію даху комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Гусятинської селищної ради» по вул.Шевченка, 3Б в смт Гусятин Гусятинського району Тернопільської області.

 

  1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету з районного бюджету селищному) на суму 110 000 гривень на реконструкцію частини будівлі для влаштування паливної комунального закладу «Гусятинська музична школа» по просп.Незалежності, 24 в смт Гусятин.
  2. Затвердити додаткову угоду_2  до договору між Гусятинською районною радою та Гусятинською селищною радою від 23.12.2018 року про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з районного бюджету селищному) на суму 4 000 гривень на фінансування затрат на енергоносії під час проведення занять секції з футболу КЗ «ДЮСШ Гусятинської селищної ради» у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Городниця у 2019 році
  3. Затвердити договір між Васильковецькою сільською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з сільського бюджету селищному) на суму 40 000 гривень для фінансування видатків на утримання комунального закладу «Гусятинська музична школа», який надає послуги учням, що проживають на території Васильковецької сільської ради, у 2019 році.
  4. Доручити в.о.селищного голови підписати вищезазначені договори.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку.

 

 

       В.о. Гусятинського селищного голови                                  Леся ЧАЙКА

 

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio