1593 Про міжбюджетні трансферти на 2019 рік

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ           ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVІII СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

       від 14 серпня 2019 року                                                  № 1593

 

Про договори між Гусятинською селищною радою

та Гусятинською районною радою,

про міжбюджетні трансферти на 2019 рік

 

       Керуючись статтею 101, пунктом 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного Кодексу України із змінами, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 р. № 12 «Про затвердження порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», враховуючи висновок комісії з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку, Гусятинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету з районного бюджету селищному) на суму 230 000 гривень на реконструкцію даху комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Гусятинської селищної ради» по вул.Шевченка, 3Б в смт Гусятин Гусятинського району Тернопільської області.

 

  1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету з районного бюджету селищному) на суму 40 110  гривень на реконструкцію частини будівлі для влаштування паливної комунального закладу «Гусятинська музична школа» по просп.Незалежності, 24 в смт Гусятин.

 

  1. Затвердити додаткову угоду до договору між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою, затвердженого рішенням селищної ради від 17.05.2019 №1484, про міжбюджетні трансферти (надання іншої субвенції із селищного бюджету районному) на фінансування видатків на придбання інсуліну та відшкодування за послуги зв’язку пільговим категоріям громадян у 2019 році
  2. Доручити в.о.селищного голови підписати вищезазначені договори.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку.

    

 

В.о. Гусятинського селищного голови                                  Леся ЧАЙКА

Рішення 1593

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio