№ 1803 Про договір між Гусятинською С.Р. та Гусятинською Р. Р. про трансферти на 2019

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ           ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 

       від 05 грудня 2019 року                                                  № 1803

 

Про договір між Гусятинською селищною радою

та Гусятинською районною радою,

про міжбюджетні трансферти на 2019 рік

 

       Керуючись статтею 101, пунктом 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного Кодексу України із змінами, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 р. № 12 «Про затвердження порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», враховуючи висновок комісії з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку, Гусятинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетні трансферти (надання іншої субвенції з селищного бюджету районному) на загальну суму 45 190 гривень (забезпечення виробами медичного призначення у листопаді-грудні 2019 року Дільної Н.О. (КНП «Гусятинський ЦПМСД») – 885 грн.; відшкодування за послуги зв’язку пільговим категоріям громадян за липень-жовтень 2019 року – 14 755 грн.; відшкодування витрат на утримання 2 підопічних у стаціонарному відділенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району  у жовтні-грудні 2019 року – 29 550 грн.)
  1. Доручити в.о.селищного голови підписати вищезазначений договір.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку.

     

 

В.о. Гусятинського селищного голови                                  Леся ЧАЙКА

Рішення

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio