№ 1424 Про міжбюджетні трансфери

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ           ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VII СКЛИКАННЯ

XVI СЕСІЯ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

       від 13 лютого 2019 року                                                 № 1424

 

Про договори між Гусятинською селищною радою

та Гусятинською районною радою,

Копичинецькою міською радою,

Хоростківською міською радою,

про міжбюджетні трансферти на 2019 рік

 

 

       Керуючись статтею 101, пунктом 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного Кодексу України із змінами, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 р. № 12 «Про затвердження порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», враховуючи висновок комісії з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку, Гусятинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з селищного бюджету районному) на суму 300 000 гривень на придбання апарату штучної вентиляції легень «Бриз» для КНП «Гусятинська комунальна районна лікарня».
 2.  Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з селищного бюджету районному) на суму 26 800 гривень для забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет, які проживають на території Гусятинської селищної ради (смт.Гусятин, с.Вільхівчик, с.Суходіл, с.Боднарівка) у 2019 році.
 3.  Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з селищного бюджету районному) на суму 10 000 гривень для забезпечення фінансування видатків у 2019 році на утримання Редакції Гусятинського районного радіомовлення.
 4. Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Гусятинською районною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з селищного бюджету районному) на суму 6 000 гривень на пільгове перевезення залізничним транспортом жителів Гусятинської селищної ради (смт.Гусятин, с.Вільхівчик, с.Суходіл, с.Боднарівка) у 2019 році.
 5. Затвердити додаткову угоду до договору між Гусятинською районною радою та Гусятинською селищною радою від 231.12.2018 року про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з районного бюджету селищному) на суму 56 000 гривень на фінансування навчальних відділень КЗ «ДЮСШ Гусятинської селищної ради» у 2019 році
 6. Затвердити договір між Копичинецькою міською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з міського бюджету селищному) на суму 270 000 гривень на фінансування позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми (заробітна плата, нарахування на заробітну плату, для забезпечення проведення практичних занять в центрі дитячої та юнацької творчості Копичинецької ОТГ) у 2019 році.
 7. Затвердити договір між Копичинецькою міською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з міського бюджету селищному) на суму 125 406 гривень на фінансування КЗ «ДЮСШ Гусятинської селищної ради» (заробітна плата, нарахування на заробітну плату, поточні видатки для забезпечення проведення практичних занять з футболу Копичинецької ОТГ) у 2019 році.
 8. Затвердити договір між Хоростківською міською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з міського бюджету селищному) на суму 125 000 гривень на фінансування позашкільної освіти (заробітна плата, нарахування на заробітну плату, для забезпечення проведення практичних занять в центрі дитячої та юнацької творчості Хоростківської ОТГ) у 2019 році.
 9. Доручити селищному голові підписати вищезазначені договори.
 10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету і соціально-економічного розвитку.

 

 

       Гусятинський селищний голова                                  Михайло Левицький

 

Коментарі (0)

  Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
  Розробка та просування сайтів zelios studio